markanıza değer katan profesyonel reklam çözümleri
Neler Yaparız  >  

Web Site Tasarımı

Kendinizi Dünyaya Gösterin
Neden kendinizi tüm dünyadan soyutluyorsunuz? Sektörünün lideri bir firma, bulunduğu çevrede işinin yıldızı olan bir imalathane veya vizyonu büyük kendisi küçük bir yerel işletme olun, farketmez. Artık gerçek dünyada varlığınızı hissettirmeniz gerekiyor. İnternet artık durdurulamaz boyutlara ulaştı ve siz de kendinizi en iyi şekilde internette tanıtmalısınız. Ürün veya hizmetinizin kalitesi müşterilerinizin bundan haberi yoksa maalesef önemsizdir.

Günümüzün bu vazgeçilmez ortamı ucuzluğu, kolay ulaşılabilirliği ve kurumsal kimliğinizi yansıtması nedeniyle tartışılamayacak kadar önemlidir. Her hedef kitleden milyarlarca insan her saniye milyarlarca siteyi ziyaret ediyor, ihtiyacı olan ürün hakkında bilgi topluyor, rezervasyon yaptırıyor, kullanıcı yorumları okuyor ve online sipariş veriyor.

Her kullanıcı kitlesinden ve çok geniş denek havuzlarıyla yapılan bilimsel araştırmalar ve yıllardır edindiğimiz deneyimlerden yararlanarak edindiğimiz bazı bilgiler şöyle:
Bir ziyaretçi web sitesine girdiğinde 3-4 saniye içerisinde site ile ilgili bir fikir edinir ve iç sayfalara girmek-girmemek konusundaki kararını verir.

İlk tıkladığı sayfadaki ilk 3-4 saniye içerisinde site hakkındaki kesin yargısı oluşur. Site artık onun için ya iyidir ya da kötüdür.

Bu süreler içerisinde sitenizde "Sitemizin ana sayfasına hoş geldiniz", "Flash Player Yükleyin", "Untitled Page" gibi ifadeler görmesi çok büyük olasılıkla siteniz hakkında kötü izlenim bırakacaktır.

Yine aynı şekilde ziyaretçi sitenize bir arama motoru vasıtasıyla geldiyse, yani bir içerik arıyorsa ve aradığı içerik ilk 3 saniye içerisinde karşısına çıkmazsa veya daha kötüsü "404 Page not found - Aradığınız sayfa bulunamadı" ifadesiyle karşılaşırsa muhtemelen tekrar dönmemek üzere sitenizi terk edecektir.

Yani internet firmanız için bedava bir reklam olmakla birlikte sizin aleyhinize çalışan bir düşman da olabilir.

Sitenizi tasarlarken kurumsal kimliğinizi başarıyla yansıtabilen, içeriğe kolay ulaşılabilen, her tarayıcıda farklı görünmeyen ve arama motorlarının aşık olduğu bir yapıda olmasına dikkat etmelisiniz. Tüm bu terminoloji ve metin biraz teknik veya karışık gelmiş olabilir. Endişe etmeyin. Özetlemek gerekirse:

Web Sitesi Neden Gerekli?

  • Sektörünüzde büyümenizi ve tüm dünyaya ürün ve hizmetlerinizi bedava denecek kadar ucuza sağlayan tek çözümdür.
  • 365 Gün 24 Saat boyunca tatilsiz, maliyetsiz ve siz nasıl isterseniz öyle çalışan bir şubeniz olmuş olur.
  • Ürün ve hizmetlerinize ulaşmak, sizi takip etmek kolaylaşır.
  • İletişim kaynaklarınızı arttırarak müşteri memnuniyetinizi yükseltir.
Bu konuda yeteneklerimizi ve tecrübemizi sizinle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Hazır Şablonlar: Siteniz için bir şablon seçin Size Özel Tasarım: Özel bir tasarım hazırlayın

Web Tabanlı Yazılım

İnternet Size Yardım Etmek İçin Var
Birbirinden farklı küçük veya büyük onlarca yazılım kullanmış ve tecrübe etmişsinizdir. Eminiz ki iş yazılımlarıyla ilgili şu gereklilikte hemfikirizdir. İşinize yardımcı olması için kullandığınız yazılım size ağırlık değil kanat olmalı.

Örneğin ustabaşına 10 işçiye dağıtması için haftalıklarını verdiniz ve tediye makbuzu imzalattınız. Ustabaşı gidip 10 işçiye elindeki parayı rahatlıkla dağıtabilir. Ofisinizdeki muhasebe departmanı da zaten kasadan parayı çıkarıp, sayıp ustaya kolaylıkla verebildi. Ama ya sonrası? Saatlerce muhasebe kayıtları açılır, işçilerin isimleri aranır, ödemeler teker teker girilir, defterlere girişler yapılır, güncel kasa durumu değiştirilir, yapılan işler kontrol edilir, hakedişler ilgili kabul prosedürüne göre bilgisayar ortamına aktarılır, rapor halinde üst yönetime sunulmak üzere düzenlenir vs. vs...

İşlemin fiilen yapılması ne kadar kolay, sanal ortama veya kayıt ortamına aktarmak ne kadar zahmetli değil mi? Peki bu noktada bilgisayarlar ve bilgisayar programları hayatımızı kolaylaştırmayacak da ne zaman kolaylaştıracak?

Sizin için iş yeri veriminizi artırmayı hedeflerken şu hedeflerle yola çıkarız:
Yazılımınızı seçmenize yardımcı olurken önce sizin kâr etmenizi hedefleriz.
Üreteceğimiz kârlılığı eski yöntemle karşılaştırmanızı yardımcı olacak raporlar sunarız.
Her zaman değiştirilebilecek ve geliştirilebilecek yazılımlar üretiriz.
Müşteri memnuniyetlerimizin tıpatıp aynı olduğunun farkında olarak çalışırız. Sizin müşterilerinizi memnun etmeniz sizi memnun edecektir. Bu da bizim müşteri memnuniyetimize eşittir.
Satış sonrası destek ve danışmanlık hizmetini ücretsiz ve zevkle yaparız.

Neden Web Tabanlı Yazılıma İhtiyacınız Var?

  • Şirketinizin işleyişini ve raporlarınızı evinizden, cep telefonunuzdan, gecenin 3'ünde veya tatildeyken takip edebilmeniz işinize ayırdığınız zamanı daha verimli olarak kullanmanızı sağlar.
  • Birden fazla şubeniz varsa veya muhasebeci, toptancı, tedarikçi vs. gibi dışarıdan hizmet aldığınız iş ortaklarınız varsa gerekli bilgileri ilgili iş ortaklarınıza anında yansıtabilirsiniz.
  • Tüm personelinizin aynı ekrandaki bilgiler doğrultusunda çalışması geminizdeki herkesin aynı anda, aynı yöne kürek çekmesini sağlar.
  • Yazılımınızı istediğinizde yeni ortaya çıkan ihtiyaçlarınız doğrultusunda rahatlıkla geliştirebilir ve verimini artırabilirsiniz.
Size en uygun yazılım modelini seçebilmeniz konusunda size yardımcı olabilmek bizim için memnuniyet kaynağıdır.

İletişim Sayfamızdan taleplerinizi yazabilirsiniz :Sipariş ve bilgi isteyin

Web Geliştirme Hizmetleri

İş Veriminizi Artırmak İçin Buradayız
Hali hazırda bir web siteniz ve kullandığınız internet yazılımlarınız varsa sıra bu sayfaların işinize kattığı verimi sorgulamaya gelmiş demektir. Dünyanın en büyük yazılım firmalarının ürünlerinin bile hergün yayınlanan güncelleme paketlerine ihtiyaçları olduğunu hepimiz biliyoruz. Şüphesiz ki kusursuz yazılım yoktur. Peki sizin siteniz satışlarınızın ne kadarını sağlıyor? Web Siteniz müşteri memnuniyetine ne kadar katkı sağlıyor? Muhasebe yazılımınız ne kadar kağıt tasarrufu yaptırıyor? Stok takip programınız kaç tane personelin yapması gereken işi tek başına yapabiliyor? Rezervasyon programınız sizi ne kadar maliyetten kurtarıyor?

Biz inanıyoruz ki daha önce satın aldığınız ve kullandığınız programlar için yeni teknolojiye uygun geliştirmeler yapılabilir. Özel raporlama sistemimiz sayesinde mevcut bulunan yazılım yeteneklerinin ve var olan potansiyelin karşılaştırmasını yapabiliriz. Bu fizibilite çalışması sayesinde siteniz ve yazılımlarınızla ilgili en doğru kararı vermenizi ve gerekli müdahaleleri yapmanızı sağlayabiliriz.

Şirketiniz için en doğru kararı elbette siz verebilirsiniz. Çünkü işinizi en iyi siz biliyorsunuz. Biz de sizin enerjinizi sadece işinize odaklayabilmeniz için teknoloji ve reklam gibi yükleri üzerinizden almaya talibiz. Bu konuda sizin için elimizden gelenin en iyisini yapmaktan memnuniyet duyacağız.

Sizin için neleri yenileyebiliriz: Şirketinizin potansiyelini keşfetmenize yardım edelim
İletişim +90 212 234 52 50
info {at} odareklam.com
Cumhuriyet Mh. Ergenekon Cd. No: 18/10 Şişli / İstanbul
Sosyal facebook.com/OdaReklam
twitter.com/OdaReklam
google.com/+OdaReklam
instagram.com/OdaReklam
youtube.com/OdaReklam
Blogumuzdan Son Yazı
Sondan Bir Önceki Yazı
Bir Yazı
Oda Reklam Blogu Yazısı
Menü Oda Reklam Ajansı Ana Sayfa
Kurumsal
Neler Yaptık
Neler Yaparız
Copyright © 2009-2015 Oda Reklam Ajansı. Tüm hakları saklıdır.