markanıza değer katan profesyonel reklam çözümleri
Neler Yaparız  >  

Broşür, Flyer ve Kurumsal Tanıtım Kiti

Daha Çok Mecra = Daha Çok Tanınma Oranı
Ürün ve hizmetlerinizin tanınmasında basılmış yayınların önemini mutlaka biliyorsunuzdur. Hedef kitlenizi paylaştığınız rakiplerinizin önüne geçebilmek veya aranızdaki farkı açabilmek için kullanmanız gereken en önemli mecralardan birisi de el ilanı veya broşür benzeri yayınlardır.

Müşterilerinizin büyük bir çoğunluğunun alışveriş kararlarını vermeden önce bilgi toplama sürecinden geçtiklerini elbette biliyorsunuz. Bu aşamanın en önemli ayağı ise sizin ve rakiplerinizin ofislerini bizzat görüp katalog, broşür gibi tanıtıcı dökümanları toplamasıdır. Karar verme aşamasına evinde girmek isteyen müşterinizin o an yanında olabilmeyi istemez misiniz?

Tasarımın kişinin psikolojisine, karar verme dürtülerine ve güven duygusuna direkt etkisi olduğunu ve tasarımın altın kurallarını çok iyi bildiğimize inanıyoruz. Bu tecrübelerden yola çıkarak sizin için görsel dökümanlar hazırlarken şu noktalara özen gösteriyoruz:

  • Tasarım markanızla ahenk içerisinde olmalı. Logonuzu kapattığınızda bile ilanınız kaliteli görüntüsüyle müşteriye sizi hatırlatmalı.
  • Ekonominizi zora sokmayacak düzeyde ucuza mâl edilebilmeli. Bu aynı zamanda daha fazla kişiye ulaşabilmenizi sağlar.
  • Ürününüzün fiyatı dev gibi ama kullanım şartları okunamayacak derecede küçük olması gibi müşteri güvenini zedeleyecek davranışlardan kaçılmalı.
  • Sanat eseri gibi ince ince, göz nuruyla işlenerek hazırlanan bir tasarım oluşturulmalı ve bu tasarım kurumsal kimliğinizin bir parçası haline gelmeli.
Firmanız için imza kadar özel bir ürün olan görsel malzeme tasarımlarını hazırlarken sizinle birlikte olmak bizim için çok değerlidir.

Katalog, broşür, el ilanı gibi işlerimizle ilgili detaylı bilgi alın: İletişim Sayfamızı Tıklayın

Kurumsal Kimlik Dökümanları

1 Saniyenin Değerini Gümüş Madalya Alan Koşucu Bilir!
Dış dünya sizi nasıl görüyor? Firmanız potansiyel müşterileriniz için ne ifade ediyor? Ürün ve hizmetleriniz ne kadar takip ediliyor? Biliyoruz ki bunlar kendi kendinize devamlı sorduğunuz sorular.

Peki şu soruyu hiç kendi kendinize sordunuz mu; Dişinizi tırnağınıza takarak şu anki haline getirdiğiniz firmanız hakkında olumlu veya olumsuz bir yargı oluşturma süreci müşterileriniz için ne kadar sürüyor? Yani kartvizitinizi uzattığınız bir müşteriniz markanız hakkında kaç saniye içerisinde bir karara varıyor? Üniversite araştırmalarınna göre bu süre sadece 2 saniye! Bu da demek oluyor ki firmanızı tanımadan önce başka bir şirketle çalışmaya karar vermiş olan birisi sizi tanıdığında onu fikrinden vaz geçirmek için sadece 2 saniyeniz var.

Biz bu ve benzeri bilimsel verilerden hareket ederek sizi en doğru şekilde tanıtabileceğimize inanıyoruz. Tasarımlarımızda Kainatın Mucizesi diye de adlandırılan, Leonardo Da Vinci, Mimar Sinan gibi isimlerin üzerine yıllarca süren çalışmalar yaptığı Fibonacci Dizisi - Altın Oran sistemini kullanıyoruz. Bu ve benzeri tasarım sırlarıyla, istatistikler, kullanıcıların davranış alışkanlıkları, psikoloji gibi bilimsel veriler ışığında hareket ediyoruz.

Kurumsal kimlik firmanızın dayanak noktasıdır. Şu meşhur sözü duymuşsunuzdur: İnsanlar kıyafetleriyle karşılanır, söyledikleriyle uğurlanır. Bu sözde hareketle biz de şunu söyleyebiliriz: Firmalar logolarıyla karşılanır, hizmet kalitesiyle uğurlanır.

Size uygun logo, tabela, tanıtım dökümanı vs. için biz hazırız: Teklif almak için tıklayın

Outdoor Reklam Çalışmaları

Hedef Kitleniz Sokaklarda; Siz Neden Sabit Kalasınız?
Teknoloji ne boyuta ulaşırsa ulaşsın dünyada değişmeyecek şeyler de vardır. Örneğin insanların devamlı hareket halinde olmaları. Her gün 6,5 milyar insan iş yerine, okuluna, alışverişe, evine, parka gidiyor. Yolunuzun insanlarla kesişmesi ve iş yerinizden haberdar olmaları sadece şansınıza bağlı. Peki iş yerinizi ve ürünlerinizi şehirde köşe bucak gezdirmek mümkün olsun istemez miydiniz?

Outdoor reklamlarımız size bu şansı sunuyor. Şehrin her köşesinde gezen otobüs, dolmuş, taksi gibi toplu taşıma araçlarıyla isminiz artık her yerde olabilir. Şehrin her noktasındaki apartman cepheleri, ilan panoları, elektrik direkleri, parklardaki banklar ve daha yüzlerce nokta sayesinde herkes sizi görebilir. Üstelik belediye izinleri, reklam vergileri, alan kullanım bedelleri, reklam tasarımı, kullanılan malzeme bilgisi gibi teferruatlarla uğraşmanıza gerek kalmadan!

Hemen şimdi size en uygun reklam modelini bulmak için çalışmalara başlamak istiyoruz.

Lütfen bu konuda neler yapabileceğimizi öğrenin: Sipariş ve bilgi isteyin
İletişim +90 212 234 52 50
info {at} odareklam.com
Cumhuriyet Mh. Ergenekon Cd. No: 18/10 Şişli / İstanbul
Sosyal facebook.com/OdaReklam
twitter.com/OdaReklam
google.com/+OdaReklam
instagram.com/OdaReklam
youtube.com/OdaReklam
Blogumuzdan Son Yazı
Sondan Bir Önceki Yazı
Bir Yazı
Oda Reklam Blogu Yazısı
Menü Oda Reklam Ajansı Ana Sayfa
Kurumsal
Neler Yaptık
Neler Yaparız
Copyright © 2009-2015 Oda Reklam Ajansı. Tüm hakları saklıdır.